skip to Main Content

Wetra Fiber Hakkında

Wetra Fiber Optik Test Cihazları

Telekomünikasyon pazarında uzman bir anlayışıyla Wetra, profesyonel olarak fiber optik iletişim ağı test ve ölçüm cihazları sunmaktadır. Böylelikle bu konuda sistem entegratörlerine ve montaj, bakım ekiplerine güvenilir, ekonomik fiber optik çözümleri sunmaktadır.

Wetra, fiber optik test cihazları ve fiber optik ölçüm cihazlarında en kapsamlı ürün yelpazesini sunar. Farklı endüstrilerdeki müşterilerimize uygun fiber optik ürünleri sağlayabiliyoruz.

Wetra fiber optik departmanı olarak, en iyi teknik profesyonellerden oluşan ve müşteri memnuniyetine adanmış bir organizasyonuz. Fiberoptik teknolojisi seçeneklerimizi değerlendirmenize yardımcı olacak kişiselleştirilmiş destek ve doğru iletişim, altyapı ve ürünleri sizlere sunuyoruz.

En çok değer verdiğimiz unsur kalitedir. Hizmetlerimiz satış sonrası ve servis tarihinden itibaren 1 yıl garantilidir. Fiber işi her zaman % 100 somut değildir, bu nedenle çalışma ilişkisi için karşılıklı güven önemlidir.

Wetra fiber optik test cihazları projesi, Demos Endüstriyel Sistemler firmasının fiber optik konusundaki girişimidir. DEMOS, Türkiye’de OTDR, powermetre, fiber optik kırık test kalemi, lazer ışık kaynağı, fusion splicer (fiber optik kaynak makinesi) gibi fiber optik test ve ölçüm cihazları konusunda lider tedarikçi ve distribütör firma olmayı amaçlamaktadır.

Back To Top